• Štatút Žiackej školskej rady

• 25.10.2021 14:29
      • Aj v tomto šk. roku funguje Žiacka školská rada. Kým v predchádzajúcich školských rokoch bola jej činnosť z dôvodu pandémie COVID-19 značne obmedzená, veríme, že v tomto šk. roku už bude môcť plniť svoje poslanie naplno.

Z vyššie uvedeného dôvodu bola v septembri 2021/2022 jej činnosť obnovená a zároveň boli do nej zvolení noví členovia. Tí si spomedzi seba zvolili predsedu, podpredsedu, hospodára a zapisovateľa.

Pýtate sa, ktorí to sú?

• Matúš Matejný (V.A),
        • Martina Dodeková (VI.A),
        • Kristína Čičková (VI.A),
        • Barbora Balážová (VII.A),
        • Barbora Dienešová (VII.A),
        • Pavlína Kretková (VIII.A),
        • Broňa Oravcová (VIII.A),
        • Vladimír Hazucha (IX.A),
        • Samuel Dybala (IX.A)

Ich predsedkyňou pre šk. rok 2021/2022 je Broňa Oravcová (VIII.A) a podpredsedkyňou Pavlína Kretková (VIII.A). Funkciu hospodára plní Barbora Balážová (VII.A) a funkcia zapisovateľa je zverená Barbore Dienešovej (VII.A).

Štatút žiackej školskej rady si môžete pozrieť po kliknutí na TENTO odkaz.