• 1. rokovanie ŽŠR s vedením školy

• 25.10.2021 14:40
      • Prvé spoločné stretnutie členov ŽŠR s p. riaditeľkou prebehlo 7.10.2021
      • Dňa 7.10.2021 sa predsedkyňa s podpredsedkyňou ŽŠR stretli s p. riaditeľkou, aby spolu prerokovali skutočnosti, ku ktorým dospeli počas svojho prvého zasadnutia. Konkrétne išlo o:

1. Úpravu školského poriadku (doprevádzanie žiakov do jedálne, spôsob oblečenia),
        2. Automat na jedlo a nápoje,
        3. Príspevok na občerstvenie pre členov ŽŠR počas ich rokovaní.

Všetky vyššie uvedené body boli prerokované s p. riaditeľkou, pričom dohodnuté bolo, že je možné (zatiaľ dočasne) umožniť žiakom presúvanie sa na obed bez sprievodu učiteľa. Čas ukáže, či sa toto rozhodnutie osvečí a v prípade, že nie, vráti sa dovtedajší spôsob odprevádzania žiakov do jedálne pedagógmi.

P. riaditeľka sľúbila žiakom, že o automate na jedlo a nápoje pouvažuje a pokúsi sa zistiť bližšie informácie. Potom žiackym zástupcom predstaví svoj návrh.

P. riaditeľka schválila členom ŽŠR jednorázovú finančnú čiastku, určenú na občerstvenie počas rokovaní ŽŠR, vo výške 100 €. Tieto následne od nej prevzala hospodárka ŽŠR Barbora Balážová.

P. riaditeľka zároveň ponúkla predsedkyni a podpredsedkyni ŽŠR, aby prišli predstaviť seba, ako aj činnosť ŽŠR na stretnutie Rady školy, čo aj Broňa aj Pavlína prijali. Tohto stretnutia sa napokon aj zúčastnili a prítomným rodičom a pedagógom predstavili plánovanú činnosť na šk. rok 2021/2022.