• CHRONOLÓGIA VYSTÚPENÍ

•                                             CHRONOLÓGIA PROJEKTU

Školský rok 2012/2013

V tomto školskom roku  uskutočnil už nasledujúce vystúpenia :

• ·         09.09.2012 -  II. Medzinárodný festival „ Loučení s létem“  -  Velké Karlovice  - na ktorom  v pásme „Hrajme sa, hrajme“ približuje nielen vandrovku mladého drotára a zrod remesiel, ale hlavne zábavu detí, ktorou si  v minulosti krátili čas kde inde, ako na pasienku pri pasení hydiny.
          • ·         22.09.2012 „Deň európskej spolupráce 2012“  - Strážnica , kde potešili prítomných s pásmom „Hrajme sa, hrajme“ a „ U muziky“, s hrou na svadbu.
          • ·         26.10.2012 „ Vystúpenie súboru v partnerskej obci Hvozdná“ v rámci cezhraničnej spolupráce, kde detskou fantáziou prepojil pásma „Hrajme sa, hrajme“ a „ U muziky“ .
          • ·         05.12.2012 „ Mikuláš“- DK Makov. Na stretnutie so Sv. Mikulášom si folklórny súbor Makovníček pripravil pásmo vianočných zvykov, kolied a vinšov z regiónu Kysúc v makovskom nárečí, ktorým urobil radosť Mikulášovi a zároveň vniesol predvianočnú atmosféru do ZŠ Makov.
          • ·         08.12. 2012 „Vystúpenie FS Makovníček na Mikulášskom jarmarku v partnerskej obci Hutisko-Solanec v rámci cezhraničnej spolupráce taktiež s pásmom vianočných zvykov, kolied a vinšov z regiónu Kysúc v makovskom nárečí.
          • ·         16.12.2012 „ Večer vianočných prianí“- vianočná akadémia obce Makov, na ktorej sa FS Makovníček predstaví so svojou vianočnou choreografiou, ktorou zavŕši svoju činnosť v tomto kalendárnom roku.

Školský rok 2011/2012

• yes   Pri príležitosti "Októbra - mesiaca úcty k starším" sme sa v nedeľu  16.10.2011 sa zúčastnili vystúpenia v DK Makov.
          • yes   Dňa 4. septembra 2011 sme sa zúčastnili folklórneho festivalu vo Veľkých Karloviciach.
          1.

Školský rok 2009/2010

21.1. 2010       Spoločné vystúpenie v ZŠ Veľké Karlovice  - pásmo - „PÁSLI OVCE VALAŠI“

26.1. 2010       Spoločné vystúpenie v  Dome k ultúry Makov - pásmo– „PÁSLI OVCE VALASI“