Uplynulo 15 rokov od otvorenia Chodníka k prameňu Kysuce. Makové zrnká N. F. ho oslávili podvečernou vychádzkou k prameňu našej rieky.
Zišlo sa nás takmer 60 – deti, rodičia, starí rodičia i priatelia. Spoločne sme si pripomenuli toto malé jubileum a užili si príjemné chvíle v prírode. Cesta bola plná rozhovorov, smiechu a radosti zo stretnutí. Deti si užívali spoločný čas, dospelí príležitosť porozprávať sa a všetkých spájala dobrá nálada, pohyb a radosť z toho, že môžeme byť spolu.
Teplý letný podvečer sme zakončili posedením v reštaurácii pri chutnom jedle. Že hranolky a kofola? ...Možno nie každodenná voľba, ale raz za rok chutia deťom i rodičom o to lepšie.
Ďakujeme všetkým, ktorí prišli a svojou prítomnosťou vytvorili pozitívnu atmosféru. Tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutie. Dovidenia o rok pri prameni Kysuce!
Makové zrnká