• POZVÁNKA.

•                                                                              POZVÁNKA.

Zástupkyňa ZŠ s MŠ pre MŠ

p o z ý v a

všetkých zákonných zástupcov na rodičovské združenie,

ktoré sa uskutoční dňa

30. augusta  2023 o 15,00 hod.

v budove MŠ.

Je potrebné, aby sa rodičovského združenia zúčastnili hlavne zákonní zástupcovia novoprijatých detí a tí zákonní zástupcovia, u ktorých sa zmenia podmienky dochádzky dieťaťa do MŠ.

Nebudeme akceptovať  neohlásené  rozhodnutia  zákonných zástupcov,
            ktoré sa nezhodujú so žiadosťou dieťaťa  na  predprimárne vzdelávanie.

Ak zákonným zástupcom nevyhovuje termín rodičovského združenia,
            môžu sa objednať na individuálnu konzultáciu u pani zástupkyne MŠ Zuzany Kubačkovej.

Číslo telefónu :           041 43 64 206,
                            mobil:          0903 406  206