• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• Milí rodičia a milí žiaci!

Oznamujeme Vám, že Slávnostné otvorenie školského roka sa uskutoční 5.9.2022 Makov o 9:00 v Dome kultúry. Po slávnosti sa žiaci opäť odoberú v sprievode triednych učiteľov do budovy ZŠ. Strava pre žiakov ZŠ dňa 5.9. ešte nebude zabezpečená.

V zmysle usmernenia v dokumente „Zelená otvoreným školám, ktorý vydalo MŠVVaŠ, zákonný zástupca predkladá písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti pri nástupe do školy - 5.9.2022 a po každom prerušení dochádzky do školy a školského zariadenia v trvaní 5 a viac dní. V prípade, že rodič nepredloží vyhlásenie o bezpríznakovosti, dieťa/žiak sa považuje príznakového.

Vyhlásenie posielate elektronicky cez rodičovské konto, prípadne v písomnej podobe.

V nedeľu 4.9.2022 o 10:35 sa uskutoční Slávnostná svätá omša za nový školský rok 2022/2023. Srdečne Vás pozývame.

V utorok 6.9. 2022 sa vyučovanie bude už realizovať podľa zverejneného rozvrhu na Edupage.

MŠ je od 5.9. 2022 otvorená a strava je pre deti plne zabezpečená.

Ďakujeme a tešíme sa spolu s Vami !!!

• Rodičovské združenia

•                                                                              POZVÁNKA.

Zástupkyňa ZŠ s MŠ pre MŠ

p o z ý v a

všetkých zákonných zástupcov na rodičovské združenie,

ktoré sa uskutoční dňa

25. augusta  2022 o 15,00 hod.

v budove MŠ.

Je potrebné, aby sa rodičovského združenia zúčastnili hlavne zákonní zástupcovia novoprijatých detí a tí zákonní zástupcovia, u ktorých sa zmenia podmienky dochádzky dieťaťa do MŠ.

Nebudeme akceptovať  neohlásené  rozhodnutia  zákonných zástupcov,
            ktoré sa nezhodujú so žiadosťou dieťaťa  na  predprimárne vzdelávanie.

Ak zákonným zástupcom nevyhovuje termín rodičovského združenia,
            môžu sa objednať na individuálnu konzultáciu u pani zástupkyne MŠ Zuzany Kubačkovej.

Číslo telefónu :           041 43 64 206,
                            mobil:          0903 406  206